יום שני, 19 ביוני 2023

שלבי הסיום של טמהארי

  

" אטלנטיס תתחיל לנוע בקצב בלתי משתנה בעוד חמישים שנים לקראת וילמה 12. יקל לנו כמאה וחמישים שנות "טרה" להגיע אליה. בשנים אלו, כמאתיים שנים, עלינו לפתור כמה בעיות מרכזיות. היהודי ידאג שכל חברי ההנהגה, למעט אטלנטיס, שאנחנו רק יכולים לקנא בה על יכולותיה יעבור הכשרה של אוקטופוס, פיתוח המוח לכך שיפעל בתדרים שונים, למשימות שונות, בו זמנית".

חברים, למה אנחנו כאן?

למה טמהארי הביאה אתכם לכאן?

שמתם לב שציקדה הגיעה מהמדבר, פטישון מהים, ירקון מעולם "רגיל" ואני? מאיפה באתי? באתי מאוקטופוס, מעולם השליט האמיתי של האימפריה הגלקטית. מי שלא מכיר, ואתם לא מכירים, אני בת משפחתה של טמהארי, משבט דלאל, ממנו לקחה את השליחים שהגיעו אליכם, אם אתם זוכרים. אותי גידלו ויצרו במיוחד לצורך המשימה הזו שלנו.

ציקדה בקרוב את יוצאת למדבר של אטלנטיס, דמוי טרה. המשימה שלך לאסוף כמה שיותר מידע על האנשים שחיים שם, על החקלאות שלהם, על נוהגיהם. האם הם מתרבים או מתעתקים?

ופטישון אתה יורד ימים, תרד לאוקיאנוס של אטלנטיס. האם הכישורים הגנטיים שלך להתמרות בים ליצור-דג יתקיימו, לא יודעת. אבל, כמו ציקדה, עליך לאסוף מידע רב ככל האפשר. האם נקים בוילמה תרבות של אנשי ים?

ירקון ואתה תמשיך מלאכתך כאן. מצא לך חברים חברות, תקים מכוני כושר, תלמד קרב מגע כל מה שאתה חושב שיעזור לנו במשימה.

משימה? משימה? [ קול גברי כועס מאוד מתערב ]

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תודה

ועוד חתיכה מהסיפור של עדיה

 עדיה מתאהבת בצפריר   התחלה ההתחלה היתה כמו כל ההתחלות שכולנו מכירים מסיפורים בסרטים וברומנים ומסיפורי החברות שלי. עדיה אגב בכלל לא האמינה ש...